Poniedziałek, 2018-07-16

• Do wakacji: -24 dni

Jesteś tu: » Strona główna

Uwaga !

W zakładce Ochrona danych osobowych dodano Klauzulę Informacyjną o przetwarzaniu danych - uprzejmie prosimy o zapoznanie się z tekstem.

DYŻUR WAKACYJNY nr konta P 267    25 1030 1508 0000 0005 5032 1068   kwota 102 zł    proszę o wpisanie w tutule "dyżur, imię i nazwisko dziecka"

22 czerwca ( piątek ) po śniadaniu wszystkie przedszkolaki jadą na wycieczkę autokarową do Powsina - zajęcia i zabawy w gospodarstwie "Cztery pory roku" - planowany powrót około 15.00

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wpłatę 1 % na rzecz naszego przedszkola.

Dzień Wieszania Kłódek Miłości

W Europie coraz bardziej popularna staje się tradycja przyczepiania kłódek na stalowych barierkach mostów, bądź na stalowych drzewkach, w celu zapewnienia sobie dozgonnej miłości. Na takich kłódkach  zakochani wypisują swoje imiona, zatrzaskują je, a klucz wrzucają do rzeki. Ma im to zapewnić nierozerwalne uczucie, które przetrwa wszystko.

Dzień Wieszania Kłódek Miłości